Dnes je 21.01.2017,
sviatok má Vincent

Volejbalový oddiel

Podtatranská súťaž

Členovia volejbalového oddielu Športového klubu Štrba ukončili súťaž v Podtatranskej súťaži MIX II a s celkovým počtom 26 bodov obsadili 7. miesto. V súťaži štartovalo 11 družstiev z okresu Poprad.

Novoročný turnaj v Štěpánkoviciach

Dňa 21.01. 2012 sa volejbalové družstvo Štrba v zložení - Stanislav Baláž, Pavel Dusík, Pavol Jančík, Pavel Michalko, doplnené  hráčmi Štěpánkovíc - Martinom Dudom, Jánom Karasom a Mirkom Zálohom, zúčastnilo 23. ročníka Novoročného turnaja v Štěpánkoviciach. Zo šiestich družstiev ( 2 domáce, 2 z Benešova, 1 z Poľska a 1 zo Štrby ) obsadili pekné 3. miesto.
Vyhodnotenie a príjemné posedenie bolo večer v „hospode“ Na statku.
Za rozvoj volejbalu a družby medzi obidvoma obcami, ako aj ostatnými družstvami zúčastnenými na turnaji,  prevzal putovnú cenu - Luskáčik Pavel Dusík.
Naši volejbalisti odovzdali dvom družstvám Štěpánkovíc nové sady športových dresov. Touto cestou ďakujú za finančnú pomoc Pozemkovému spoločenstvu Urbár Štrba pri zabezpečení účasti na tomto volejbalovom turnaji.

Volejbalový turnaj O pohár starostu obce - 2011

26. 12. 2011 sa konal 32. ročník volejbalového tirnaja O pohár starostu obce.
Umiestnenie zúčastnených družstiev:

1. Tatranská Štrba "A"
2. Štrba
3. Tristan
4. A je to
5. Dupkovia
6. VK Poprad
7. Tatranská Štrba "B"
8. Hasičky

Podujatie podporili: Obec Štrba, PSUŠ, ZŠ Štrba, Pekáreň pod brezou Štrba, Potraviny Hlavová Štrba

Volejbalový turnaj v Štěpánkoviciach - 2011

22. januára 2011 sa volejbalové družstvo Štrba zúčastnilo 22. ročníka volejbalového turnaja v družobnej obci Štěpánkovice. Družstvo v zložení Stanislav Baláž, Pavol Dusík, Igor Gutt, Pavol Jančík a Pavol Michalko obsadili 3. miesto. Po skončení turnaja mali priateľské posedenie, aby utužovali vzájomne nielen športové , ale aj družobné vzťahy. Volejbalisti aj touto cestou ďakujú za finančnú pomoc PS Urbár Štrba.

Volejbalový turnaj o pohár starostu obce - 2010

2. januára 2011 sa uskutočnil v telocvični Základnej školy v Štrbe 31. ročník volejbalového turnaja O pohár starostu obce. Umiestnenie zúčastnených družstiev:
1. A JE TO,
2. VAŹEC,
3. TRYSTAN,
4. POPRAD,
5. VOLEJBAL  ŠTRBA,
6. TATRANSKÁ ŠTRBA "A",
7.PARTA HIC, 8. M-MIX,
9. PYROBATYS,
10. HASIČKY.

Volejbalový turnaj v Štěpánkoviciach - 2010

Volejbalisti Stanislav Baláž, Pavel Dusík, Igor Gutt, Pavel Jančík, Slavomír Jurčo a Pavol Michalko sa 16. januára 2010 zúčastnili 21. ročníka Novoročného volejbalového turnaja v Štěpánkoviciach. Z 5 zúčastnených družstiev  obsadili 3. miesto. Popri športovom vyžití si na záverečnom príjemnom posedení utužili staré a zároveň nadviazali nové priateľstvá.

Volejbalový turnaj o pohár starostu obce - 2009

Dňa 27. decembra 2009 sa uskutočnil jubilejný 30. ročník volejbalového turnaja o Pohár starostu obce. Zúčastnilo sa ho šesť družstiev, z ktorých po zápoleniach v dvoch skupinách a finálových bojoch bolo poradie nasledovné:

1. ŠTRBA
2. A – JE – TO
3. Tatranská Štrba „A“
4. Tatranská Štrba „B“
5. PYROBATYS
6. MIX ŠTRBA

Foto

Volejbalový turnaj o pohár starostu obce - 2008

Šesť družstiev si zmeralo sily na 29. ročníku volejbalového turnaja O pohár starostu obce, ktorý sa konal 27. decembra 2008 v telocvični Základnej školy v Štrbe.

Výsledky súťaže:

  1. miesto: Štrba
  2. miesto: Pyrobatys
  3. miesto: Tatranská Štrba
  4. miesto: A je to
  5. miesto: Skupina
  6. miesto: Dreammix  

Nováčikom turnaja bolo družstvo Dreammix pod vedením p.farára Alojza Chmelára